| MARIA_6909 a întrebat:

Justin bieber, pana la urma, este real sau nu? :-&

Răspuns Câştigător
| username_5501 a răspuns:

Din pacate dastraight face

22 răspunsuri:
| Aliutza a răspuns:

E un om, la fel ca tine si ca mine. Normal ca e real, doar nu si`l inchipuie toti fanii lui.

| biuuu a răspuns:

Dada Justin Biber este real.mai real nici ca se putea

| Cåpåċεl a răspuns:

Da este real. altfel de unde sar mai auzi vocea minunata?love strucklove strucklove struckSi in plus emisiunile o fac pentru publicitate ca sa faca bani... primesc funda?big grinbig grinkiss

| Mada4ghn a răspuns:

Sigur ca dahappy...din pacatestraight face

| dany3la a răspuns:

Da bineinteles! Este real. Sigur ai vazut un filmulet pe net care zicea ca nu este real dar este.Nu mai crede chiar tot ce vezi pe net.

| Antikku a răspuns:

Justin Bieber este cel mai mare artist de succes al anului 2009. Este de origine din Canada, canta R&B si si-a inceput cariera pe youtube unde a fost descoperit de Scooter Brown care i-a devenit manager.
Pentru detalii poti da o cautare pe google.

| Simona a răspuns:

E un personaj fictiv pentru mine!

:*

| MikiPiki a răspuns:

Nu.E prietenu imaginar a lu Batman

Răspuns utilizator avertizat
| Millis a răspuns:

Evident ca este real xD. funda puppy dog eyes?

| Lory_1630 a răspuns:

As vrea sa-ti raspund si eu. justin Biber este real, din pacate.Eu mi-as fii dorit sa nu fie!

| tpuareproblemetehnice a răspuns:

Normallll
funda?

| ღLaviღ a răspuns:

Este cat se poate de real exact cm esti si tu si eu si restul planetei exakt cm e TPU sper ca te-am ajutat :*:*

| Robeee a răspuns:

Ce intrebare stupida.

| Aly359 a răspuns:

Da, maria justin bieber este real. Acele stiri ca ar fi un batran de 50 de ani au fost minciuni iti poti da seama de asta dupa sigla postului tv cnn-ul are cu totul alta sigla kiss te pup pa love struck

| Brigi_5231 a răspuns:

Da`...
Din semnu' pe care l.ai dat inteleg ca nu.l suportilaughing
Nici eu:-&
Dar totusi exista sad

| XxMALVIxX a răspuns:

Cum sa nu fie real?straight face, cred ca ai vazut si ipostazele cand el crestea. deci e real!

| DeniiixD a răspuns:

Da exista, straight face si pedofilu` ala s-a dat drept justin bieber... de aia acum intreba toti " jb e real?" happy

| inocentegirl a răspuns:

Logic ca da

| xXFaLlEnAnGeLXx a răspuns:

Nuuu, este din plastic... Bineinteles ca este real, doar nu este un personaj imaginar sau un print din povesti (desi pentru multe fane estetongue)

| Hhsygfn a răspuns:

Eu ştiu doar că e naşpa.winking

| georgemanacu a răspuns:

Este real da nu e in tara noastra