| anonim_4396 a întrebat:

La ce facultate vreti sa dati dupa terminarea liceului?happy

Răspuns Câştigător
| gabitza05 a răspuns:

Off. ce intrebare grea.sunt clasa 11-a dar inca nu stiu unde sa dauhee hee

11 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Politehnica din Timisoara, facultatea automatica si calculatoare, ori telecomunicatii, automatizari. Si daca pot in acelasi timp, tot acolo si asistenta sociala.

| xibalba a răspuns:

Politehnica din timisoara, facultatea automatica si calculatoare(sper)

| arysa a răspuns:

Acum as vrea facultatea de geografie dar pana o sa ajung sa dau posibil sa-mi mai schimb optiunile.

| olimpia_2275 a răspuns:

La ASE contabilitate, imi place foarte mult:X:X:X

| liviu00 a răspuns:

@xibalba Te asteptsmug

| dean a răspuns:

Actorie, Bucuresti!

| Grasutza a răspuns:

La Facultatea de Psihologie...

| alessyca a răspuns:

Relatii economice internationalehappy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Am terminat facultatea, masterul iar acum sunt în anul 2 la postuniversitară.
E frumoasă viața de student/ă.
Pa, pa.

| night_crawler a răspuns:

Politehnica galati sau bucuresti inca nu m-am hotarat happy

| bianca_4673 a răspuns:

Buna, eu sunt in criza de timp, voi alege intre Psihologie si Medicina, pa