| Th3AbSinTh3 a întrebat:

Voi ce faceti dupa terminarea liceului? ce facultate doriti sa urmati? in ce domeniu vreti sa lucrati? eu n-am nici macar o idee laughing)

16 răspunsuri:
| Axys a răspuns:

Imi caut de munca tongue

| MaliciousDeath a răspuns:

UMF/UNARTE/UAUIM
Cam astea m-ar interesa pe mine.Pana intr-a 12-a mai e putin...

| Neverwas a răspuns:

Eu vreau sa devin scriitoare...

| Morphines a răspuns (pentru Neverwas):

Ei da, și eu! Dar nu te duci la a facultate specifică pentru asta!winking

| Neverwas a răspuns (pentru Morphines):

Voi face facultatea de litere.winking

| Morphines a răspuns (pentru Neverwas):

Da, așa da! În ce clasă ești? happy

| Neverwas a răspuns (pentru Morphines):

Trec in XI.

| Morphines a răspuns (pentru Neverwas):

Culmea, și eu. Succes!

| Neverwas a răspuns (pentru Morphines):

Mersi! happy
La fel!

| prizeFTW a răspuns:

Și eu sunt la fel...păi gândește-te bine ce-ți place, ce te face fericită.În afară de a dormi și a mânca înghețată până pocnești laughing *pasiunile mele*

| Th3AbSinTh3 explică (pentru prizeFTW):

Fericit poate, nu fericita...
chiar crezi ca o fata ar bea absint sau poate ca daca bea nu-i place sigur, nu-si pune o fata numele asta

| RexCuParuCret a răspuns:

Server Nou foarte smecher fratilor cel mai bun dintre toate incercate de mine adresa 93.119.26.216:7777 players : 11/100! GreeTiger

| Th3AbSinTh3 explică (pentru RexCuParuCret):

De ce e serveru?

| RexCuParuCret a răspuns (pentru Th3AbSinTh3):

Samp

| Th3AbSinTh3 explică (pentru RexCuParuCret):

Mda _)_

| Boubayern a răspuns:

Eu una, Facultatea de teatru si film...sa vedem unde acuma:Bucuresti, Cluj, nu stiu inca big grin