| adytza0700 a întrebat:

La ce ma sfatuiti sa dau teza istorie sau geografie?

13 răspunsuri:
| BlancaFantasma a răspuns:

E de tocit la ambele, deci e super naspa.mai bine la mate info dai la bio si n`ai nicio treabalaughing

| IMC90 a răspuns:

Istoria e mai frumoasa, dar mi se pare mai grea big grin
La geografie e easy big grin

| M.G.R a răspuns:

Depinde ce iti place, de profesor, de nr orelor ...Eu prefer Istoria

| KaRy a răspuns:

La ce consideri tu ca te pricepi mai bine.Eu in locul tau as da la geografie.

| FreeLife a răspuns:

Depinde ce poti invata mai usor... Ani sau Orase tongue Bafta

| Doηηa a răspuns:

Geografie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!

Depinde la ce te pricepi ai bine dar eu te-aș sfatui să dai la istorie este mai usoara decât geografia ie nu îmi intră în cap acele țări, baftă.

| KiraXander a răspuns:

Ce orase si tari mai fratilor?laughing Geografia de clasa 8 este de geografia romaniei..Adica trebuie sa stii carpatii orientali meridionali si occidentali laughing..plus peacolo un rau, un varf, un munte si rocile sedimentare, cristaline si vulcanice.cei asa mare lucru..pe cand la istorie ....pfffff x_X. acolo o gramada de ani o gramada de lupte razboai tratate nume imparati...

| Кристи a răspuns:

Geografie k istoria e grea, are multi ani de inv bla bla bla

| elenamonica94 a răspuns:

Parera me ie geografi ca ie mai usor dar tu alegi nu ei asta ie decizia ta

| adiina11 a răspuns:

Eu o dau la geografie...mi se pare mai usor pentru ca la istorie nu tin minte anii si am un profesor oh go on de toata groaza...incepe sa-mi fie antipatic.Deci ganteste-te bine la cum predau profesorii si cam ce note ai luat pana acum la cele 2 materii, si normal, ce crezi ca iti place mai mult happy funda? big grin

| zozole12 a răspuns:

Buna. la care te descurci mai bine. eu una dau la istorie, m.i se pare mai usor

| Andreea_1446 a răspuns:

La geografie pentru ca nu are eseu de facut cel putin eu la ia dau si fratele meu tot la ea a dat si a zis ca a fost usor