| biαηcα a întrebat:

La ce ma sfatuiti sa dau teza la geografie sau la istorie?big grin

7 răspunsuri:
| AnnaMariaaa a răspuns:

Poi depinde si la ce te pricepi si ce-ti place mai mult, dar eu as alege geogralove struck e mult mai usoara si frumoasa

| Florin a răspuns:

Eu te-as sfatui sa dai la geogra,e mai usoara,inveti f rapid, acum, depinde si de tine.Succes la testul pe care-l vei alege.P.S:Ar fid e preferabil ca daca dai test la geogra,sa inveti si din caiet, dar si de pe o harta, ca sa fie mia usor.

| Mysteriouss a răspuns:

Geografie daca dai la istorie ai de invatat anii si mai multe bine depinde de tine ce iti este mai usor succeshappy

| ღLaviღ a răspuns:

Geografie fiind ca e mult mai usoara si inveti foarte rapid.l.
Nici gand sa dai la istorie!

| uzitarG a răspuns:

Ceau! la istorie. Pt ca iy mai putin de invatat decat la geografie... eu la istorie dau din 8 lectii si la geografie din toata materiastraight face deci te sfatuiesc sa dai la istorie, da bine depinde si cum te descurci si la care te descurci mai binebig grin
Sper ca te.am ajutat:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.
Pai depinde la ce te pricepi si la ce inveti mai bine.Dar eu iti recomand istoria.Este usoara si inveti rapid dupa parerea mea, daca nu atunci la geografie.Sa stii ca la geografie inveti cel mai rapid daca ai o harta a lumii sau a Europei in fata.
Pa.

| anduzzza a răspuns:

Eu una as da la geografie...mi se pare mai usoara decat istoria la care trebuie sa retii un milion de anirolling on the floor acum depinde si de ce iti place tie si la ce te descurci mai bine... sper ca te-am ajutatbig grin