| lalluna a întrebat:

La ce profil ar trebui sa dau ca sa pot deveni manager?
va rog sa imi spuneti fiecare profil care include acest serviciu

PS
va rog sa imi spuneti toate meseriile posibile de la profilul recomandat de voi

3 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Lol, buna asta. Si de muncit cine mai munceste breh daca toti va visati manager din prima zi de munca, ha?

| 1Q a răspuns:

Sa stii ca profilul de la liceul nu are nicio legatura cu ce vrei sa faci in viata, sunt doar asa intuitive, facultatea conteaza, si un profil ca sa devii manager du-te la economie sau organizator banquieting

| CM_Cosminel_1999 a răspuns:

Trebuie sa faci facultate de manager si apoi poate iti gasesti ceva de munca.

Întrebări recente