| Brumilicious a întrebat:

La ce universitate trebuie sa merg daca vreau sa devin profesoara de educatie civica? Multumesc anticipat, ofer fundita.Va rog raspunsuri serioase!

2 răspunsuri:
| nana a răspuns:

Buna ScEneDOLL. Trebuie sa urmezi la alegere, istoria, pedagogia, dreptul. Fiecare din aceste universitati care are la baza aceste ramuri te v-a ajuta in cea ce doresti tu sa urmezi. Eu iti recomand Universitatea Hyperion din Caransebes, sectia Drept. Succes in tot ce iti doresti. Pup.
nana

| Borgir a răspuns:

Anefs