| ANONYMBOSS293 a întrebat:

La facultatea de contabilitate din Bucuresti se intra pe baza mediei de la bacalaureat sau pe baza de examen? As vrea daca se poate un site cu orarul si materiile care se studiaza.

1 răspuns:
| DizzyC a răspuns:

Facultatea de Contabilitate de la ce Universitate? ASE, Spiru, Romano Americana, Cantemir?

Fiecare din cele de mai sus pot avea sisteme diferite de admitere.
Uita-te pe site-ul lor si sigur ai informatia cea mai la curent.