| anonim_4396 a întrebat:

La limbi moderne aplicate (engleza -franceza), se fac cursurile in romana sau in engleza si franceza?

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

în engleză și franceză ce ține de engleză și franceză și cam în fiecare semestru e și o materie pentru tot anul care e în română. Acu nu știu ucum o fi unde dai tu, eu vorbesc pentru TM

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Cursurile nu se fac, se predau sau se țin. Cursul de română se face în frangleză și viceversa. Chiar așa?

| Bizon95 a răspuns:

UNDE?!?
la engleza poti sa faci cursuri pe gratis, la biserica baptista (sau alte biserici... ) din engleza in engleza (te considera incepator si te duce la avasat cu pronuntie perfecta, etc.

daca te duci la profesor si platesti meditatia, e din romana in engleza

la facultate, daca nu e facultate americana, atunci din romana in engleza

etc.