| Petrovic a întrebat:

La profilul Economic la liceu la ce se da Bac-ul si tezele, dar La Stiintele natutii?

Răspuns Câştigător
| Desireღ a răspuns:

La șn dai la română, mate și la alegere bio, chimie, fizică
La economic dai la română, mate și la alegere logică, economie, contabilitate

1 răspuns:
| cristinel375 a răspuns:

La profilul economic poti alege economie/contabilitate, geografie sau logica, matematica si romana(obligatorii) profilul economic sa nu te sperie ca o sa dai la bac neaparat contabilitate, pur si simplu ala e profilul tau care la sfarsit de clasa a12-a prezinti un atestat! La stiintele naturii nu stiu exact cum sta treaba! happy