| anonim_4396 a întrebat:

Ce sa face la profilul stiintele naturii de la liceu?

7 răspunsuri:
| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Romana, matematica, chimie(2 ore), biologie(2 ore), franceza. engleza, geografie, desen, muzica, informatica, religie...

eu am fost la profilul asta si nu e greu...vei da teza la matematica, romana si la alegere intre biologie si chimiewinking la mine in liceu asa a fostwinking

bafta!

| PauLa.M a răspuns:

Chimie fizica mate biologie pe astea se axeaza cel mai mult...mai putina romana. sau cel putin asa e la liceu la mine!

| DianaLostInDreams a răspuns:

Biologie, chimie, fizica si matematica

| bebe_7919 a răspuns:

Pai vei avea ca ore:romana, engleza, franceza, istorie, fizica, religie, matematica, geografie, chimie, economie(doar in a 11-a), psihologie(a 10-a), t. i. c, educatie fizica, desen(a 9 si a 10), logica(a 9 a), biologie, muzica(a9 si a 10), informatica, educatie anteprenoriala(a 10), filozofie(a 12a)...cam astea ar fi.

ia legat de teza:romana si mate obligatoriu, si la alegere o materie dintre:fizica, biologie, si chimie...bafta! cel mai tare profil!

| chitaramea a răspuns:

Everything.

| Zu_8376 a răspuns:

Cam tot ce s a zis si intr adevar si eu cred ca e cel mai tare profil pentru ca toate is importante si ai multe optiuni de alegere a unei facultati dupabatting eyelashes Bafta! eu am terminat anul asta profilul sn :X

| corynaaa a răspuns:

Eu am facut acest profil real.Se face multa fizica, chimie, biologie, matematica.Mult succes:*