| CristianaCrissPinka2002 a întrebat:

La stiinte sociale, la liceu, ce materii sunt?
In afara de romana, engleza, franceza,mate,fizica,chimie,biologie,civica,istorie,geog rafie,religie,desen,sport,muzica, tehnologie.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce ai exclus matematica? o s-o faci pana intr-a 12-a

| CristianaCrissPinka2002 explică (pentru anonim_4396):

Nu am exclus aceasta materie, am zis asa pentru ca alea sunt sigura ca le fac

| FoxyM a răspuns:

Salutare! Materii la acest profil mai pot fi:
-logica
-sociologie
-economie
-psihologie
-filosofie
-educatie antreprenoriala
(Acestea in functie de cei 4 ani de la liceu la acest profil). Meriti"a doua sansa"

| CristianaCrissPinka2002 explică (pentru FoxyM):

Si...cam in ce clasa apar materiile astea si cat timp le fac?

| FoxyM a răspuns (pentru CristianaCrissPinka2002):

Salutare! Am sa-ti spun ce am facut eu in ultimii 4 ani... Logica si ed. antreprenoriala in clasa a 9 a, sociologie si economie in clasa a 10 a, psihologie in clasa a 11 a si filosofie in clasa a 12 a. Poate depinde de zona unde se afla liceul tau sau de programa scolara!