| PhotoIsMyLife a întrebat:

Română sau mate? Engleză sau franceză? Fizică sau chimie? Desen sau religie? Muzică sau tehnologie? Geografie sau istorie? Sport sau dirigenție?

27 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Prima variantă.
Pa, pa.

| Silvia a răspuns:

Română
Engleză
Fizică
Desen
Muzică
Geografie
Sport.

| pwp a răspuns:

Romana
franceza
chimie
anul trecut as fi spus fara nicio ezitare religie, dar acum zic desen
anul trecut as fi spus muzica, acum spun tehnologie
istorie
dirigentie

| Cσσкiє a răspuns:

Română, engleză, chimie, religie, tehnologie, geografie, sport. Apropo de română, do you like my blog? Enjoy http://zambete-in-ploaie.blogspot.com/.

| LolaKissTheGirl a răspuns:

1.romana
2. engleza
3.chimie
4.desen
5. tehnologie
6.istorie
7. sport

| Myssteriusthanlife a răspuns:

Romana engleza fizica :X desen muzica geogrefie sport

| Alina0491 a răspuns:

Romana, Engleza, Chimie, Religie, Muzica, Geografie, Sport.

rroxi44
| rroxi44 a răspuns:

Romana, engleza, chimie, desen, muzica, istorie si dirigentie.

| Blackwoman27 a răspuns:

Română/Niciuna/Fizică/Desen/tehnologie/Niciuna/dirigenție

| Andreea_5313 a răspuns:

Romana/Engleza/niciuna/Religie/Tehnologie/Geografie/Dirigentie

| DeeaLove08 a răspuns:

Romana, engleza, chimie, desen, tehnologie, geografie, sport

| Fifylici a răspuns:

Romana, engleza, fizica, desen, muzica, istorie si dirigentie.

| Irina_6314 a răspuns:

Mate/engleza/chimie/desen/tehno/istorie/sport

| Angiutssa a răspuns:

Romana, engleza(oricum fac germana, nu franceza), chimie, desen, tehnologie, istorie, sport(la ce prof avem =p~ si la ce diriga... -.-)

| Rallu a răspuns:

Romana, engleza, chimie, desen, tehnologie, 50% geografie 50% istorie, dirigentie:X

| AddictedToMDMA a răspuns:

Mate clar / Engleza / Chimie / Religie / Tehnologie / Istorie / Sport big grin

| Codruta a răspuns:

Romana, engleza, chimie, religie, muzica, istorie, sport

Paa!

| ReveuseKaari a răspuns:

Română, engleză, amândouă, desen, niciuna, istorie, dirigenţie big grin

| Agapimu a răspuns:

Mate, engleza, fizica, desen, tehno, istorie, dirigentie

| Viviannnnnna a răspuns:

Romana/engleza/chimie/desen/muzica/istorie/sport

| Azalea a răspuns:

Mate :X:X:angryloogic, nu sunt tocilara)
Franceza
Amandoua... poate fizica
Religie
Muuuuzica:X
Geografie
Dirigentie

| AndreeaDee a răspuns:

Mate, Engleză, Fizică, Desen, Muzică, Istorie, Sport love struck

| Debbiee a răspuns:

Mate; x Engleza; x Chimie smug Desen; x Tehno smug Geografiiie; x Sport!; x

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Romana, engleza, chimie, desen, muzica, istorie, sport.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut!
1.Romana
2. Engleza
3.Chimie
4.Desen
5. Tehnologie
6.Istorie
7. Dirigentie
dar tie?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Romana, engleza/franceaza(imi plac amandoua), fizica sau chimie niciunalaughing, desen, muzica, geografie, sport

| Lorenna a răspuns:

Mate, Franceza, Chimie, Desen, muzica, geogra, sport:d