| BybyBlondina a întrebat:

Licee din Buzau? Profiluri? Ce iti ofera acest liceu?

Răspuns Câştigător
| Clara_6276 a răspuns:

Http://www.admitereliceu.ro/institutii?judet=11
Aici gasesti toate profilurile si mediile de intrare!

3 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Dai click pe buzau si pe lista liceelor
si nu te supara... dar ceva e in neregula cu tine! nu stii ce licee ai la tine in oras?! apoi atunci de unde vrei sa stim noi care suntem in alte orase?

| iulian_3211 a răspuns:

B. P. Hasdeu! Sunt a9-a la filologie intensiv engleza in Hasdeu si e perfect. Pur si simplu liceul acesta iti schimba mentalitatea si nu uita!, e al 4-lea liceu din tara.Peste 90% din elevii de acolo ajung la facultatea dorita si sunt o gramada de burse daca esti un student inteligent.Succes!