| zuzi a întrebat:

Lucreaza cineva de acasa? si daca "da", ce lucreaza? m-ar interesa si pe mine, poate ma puteti ajuta sad

4 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Toata lumea munceste, sotia este rectificatoare la o fabrica cu renume mondial, iar copii si tatal lor lucreaza in domeniul auto.

| rserpu a răspuns:

Exact ce a zis cristi, poti incerca o afacere MLM. Iti faci venituri permanente, lucrezi de acasa si nu trebuie sa vinzi, sa vb cu oamenii sau sa bati la usa. Program de 1-4 ore pe zi. intra pe site-ul lui Cristi sau al meu: www.webmoneyhq.ws gasesti mai multe info in filmulet. Bafta.

| bogdand a răspuns:

Http://www.atelqo.com/

Trebuie sa faci vanzari de la domiciliul tau, online, pe skype.
trebuie sa stii foarte bine engleza
Platesc bine ( ai salariu si comision )

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna zuzi, Cristi ma numesc si da, eu lucrez de acasa, chiar acum inainte de 15 decembrie astept inca o plata de la una din afacerile mele in valoare de 190 euro, daca vrei sa afli ce afaceri fac pe internet, te rog intra pe www.networkbusinessworld.ws acolo prezint mai multe tipuri de afaceri si daca ai intrebari ma poti gasi la contact.
Cu stima, Cristi