| DrDeath a întrebat:

M-am saturat de toate prostiile din aceasta viatacryingcryingcrying
Nu mi-am gasit nici un talent pana acumcryingPana acum nu am nici un rost in viata, sunt atatia copii talentati iar eu nimic.
Am incercat sa cant dar suna oribil, stiu doar sa compun cantece dar nu pot sa le cant.
Are cineva idee cum pot sa imi descopar talentul?
Am nevoie de ajutorcryingcryingcryingcrying

Răspuns Câştigător
| victoriapapi a răspuns:

Fiecare are calitatile lui, fiecare e bun la ceva, fiecare e facut pentru ceva. Poate tu inca nu ai descoperit la ce esti bun, poate inca nu ai varsta potrivita, incearca sa inveti bine la scoala este un pas f important! Ai carte, ai parte!
Viata se va lupta cu tine si tu cu ea, trebuie sa invingi si sa ai alaturi persoane care sa te sustina, nu te lua dupa Savy care are un talent sa descurajeze oamenii si cu asta nu o sa ajunga departewinking iti doresc mult succes!

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Am impresia ca vrei ceea ce nu poti si nu vrei ceea ce poti, pesemne vaca vecinului da mai mult lapte. Ocupa-te si perfectioneza-te in ceea ce stii si poti, singur spui ca poti compune cantece si acesta este un mare talent. Faima unui compozitor ramane pentru multa vreme, cu mult mai mult decat a unui interpret, gandeste-te doar la compozitorii celebri, cunoscuti si apreciati si dupa sute de ani, pe cand cei care le-au interpretat creatiile sunt foarte putin cunoscuti, in afara de cativa foarte mari. Succes si numai bine!

| Narcis2007 a răspuns:

Si mie mi se pare la fel... dar am descoperit ca sunt bun la trasul cu arcul si la informatica...chiar daca nu sunt cel mai bun, macar sunt peste medie

| Savy a răspuns:

Ai un mare talent in a te plange vad. Porneste cu asta!

| mirunaana a răspuns:

Stiai ca milionarii sunt oameni netalentati si care aveau note mici la scoala?hee hee... ei stiu doar un lcuru:afaceri. poate cand vei fi mare asta vei sti si tu