| Alexutza6755 a întrebat:

Am chef sa compun cantece dar nu stiu despre ce!
Ajutor!
Bineinteles funda si vot folosior si inteligent.

6 răspunsuri:
| KaRy a răspuns:

Despre dragostewinking

| NoNameJunior a răspuns:

Despre doi copii,familie, natura, animale sau despre vara.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Despre copilarie

| LovelyKitty2 a răspuns:

Pei compune un cantec despre iubire apoi compune unul despre muzica altul despre adolescenti...nu mai stiu

| larry11larry a răspuns:

Despre ceva care te pune pe ganduri,despre ceva ce tie drag, cum nu mai e mult pana la scoala, poti scrie si ceva despe scoala,

| biutzaGiRl a răspuns:

Pai fa despre ce simti... poti scrie despre fenomenele naturii, ceea ce simti cant se intampla un anumit fenomen, exprimat in mod artistic, desigur; sau despre personalitate, a ta sau ceea ce ai observat la oamenii din jur, iubire(in cazul in care nu ai scris deja), ceva ce te deranjeaza, sau ceva la care visezi... sunt multe teme despre cantece, trebuie doar sa iti urmezi instinctul, sau poate doar sa incepi sa fredonezi aiurea, versurile vor veni de la sine, ai sa vezi. PUPICUT!