| Emma_9057 a întrebat:

Salut lume! Cred ca o sa radetii pentru. voi nu e o problema mare dar pentru mine da. Uitatii am fost la niste auditii(am 14 ani) si am luat nota 8, 5 si o fata 10 si ea a castigat am mai fost la auditii si am castigat cu nota 10 dar acum n-am castigat si de atuncii numai am puterea de a canta si de a scrie cantece in engleza iubitul emu mi-a zis ca daca renuntz sunt proasta adica el mi-a dat 2 exemple: el mi-a zis: eu n-am renuntat cand am incercat sa te cuceresc, iar eu n-am renuntat cam ramas odata corijent pana am trecut. Treaba e ca numai pot sa compun cantece si sa cant de cand am luat locul 5 la auditiile alea(Deapt concurs)stitii cumva ce pot face? Funda! P. S: nu pot renunta la asa ce va cant si compun cantece de la 7 ani.

Răspuns Câştigător
| TeIubesccc a răspuns:

Recapata`tsi increderea. Daca spui ca tu canti si compui de la 7 ani si ai luat si numai note de 10. e clar ca ai talent. Nu`l irosi! Canta in continuare. Asculta`i sfatul prietenului tau. Fa`o de dragul lui [poate asta te motiveaza:d]

1 răspuns:
| TeIubesccc a răspuns:

Si nu uita. Daca ti s`a intamplat sa nu iei tu nota cea mai buna asta nu inseamna ca nu mai esti buna. Inseamna ca au fost cei din juriu prea rigizi sau nu le-a convenit lor ceva.