| didik a întrebat:

M-ar interesa sa lucrez in marketing online. Ce as putea sa fac? De unde sa incep? Nu am experienta deloc pe acest domeniu, am facultate si master terminate pe profil de marketing. Ma tot gandesc in ultima vreme sa deschid un site ceva dedicat femeilor. Baremi daca job nu gasesc, sa incerc sa fac ceva acasa. Ce parere aveti?

2 răspunsuri:
| Altu a răspuns:

Incearca sa te documentezi un pic, sa vezi daca'ti place, daca poti sa faci...
Da'mi un mesaj privat daca vrei documentatie.
Succesuri

| kevincosty a răspuns:

In primul rand sa nu dai banii aiurea pe toate cursurile care zic ca devii bogat peste noapte.Sunt de acord cu documentarea si poti apela oricand la ajutor.In cazul in care te-ai documentat si vrei un produs poate il gasesti aici:http://thankyouforyourpurchasepage.webs.com