| anonim_4396 a întrebat:

Ma adresez studentelor de la facultatea de Arhitectura Timisoara-politehnica : Este adevarat ca unii profesori cer sa faca efectiv sex cu studentele pentru a promova la examenele de la disciplinele lor?
Ma intereseaza pentru ca sunt la momentul de rascruce in viata cand trebuie sa imi aleg cariera, si m-ar fi tentat si arhitectura, dar in asemenea conditii, nu ma pot pronunta pana cand ma informez. De aceea am pus aceasta intrebare.
Prefer un adevar crud, decat o minciuna parfumata.

1 răspuns:
| PynkLove a răspuns:

Gandeste-o logic, cate fete sunt la arhitectura, sunt mai putine, dar totusi din atatea fete din an, din atatea generatii daca ar fi asta regula de baza tot s-ar gasi niste nebune sa le faca figura la profi sau sa spuna acasa si sa se revolte parintii, acuma daca chiar exista cazuri, eu cred ca cel mai probabil au facut treaba asta cu fetele care sunt bune doar de sex, ca sa no zic cum se zice mai in popor...