| RAY a întrebat:

Ma bucur ca s-a facut categoria asta
as vrea sa va spun ceva am facut un curs de Microsoft ofiice word,powerpoint,excel cam atat dupa ce l-am terminat am vazut ca nu sunt locuri de munca in domeniul asta,imi place domeniul it mult am invatat multe din tutoriale, intrebarea mea e ce curs sa mai fac sau ce sa invat mai mult, unde se castiga mai bine in domeniul it? as vrea pareri de la persoare care lucra in it. pasionate de it

1 răspuns:
| StefanKogut a răspuns:

C++, java, web developing, SQL,. netFramework, networking (cisco), data center administration, cloud administration, cloud developing, robotica, avionica...