| loreleil23 a întrebat:

incerc si eu de ceva timp sa ma inscriu la Google Adsense. Dar nimic nu merge crying(((((((((((((. Inainte sa stiu despre ce e vb, am incercat cu un blog de pe Wordpress; mi-a respins cererea si pe urma am aflat de ce. Ei merg cu Blogger. Ei bine, am incercat sa-mi fac un blog acolo, am vazut la multi si dupa ce trimit din nou cererea, imi da acelasi raspuns negativ. Mai mult, imi zice ca nu imi poate spune cu exactitate motivele respingerii mele. Eu, eu::::::::eram fer convinsa ca mi se accepta. Ce-i de facut? Imi face impresia ca nu-s seriosi...

5 răspunsuri:
| failb0x a răspuns:

Trebuie sa ai un site functional. pus pe domeniu. ro. com. xxx nu pe un subdomeniu www.siteultau.domeniugratuit.com

| loreleil23 explică:

Ok, dar multi au pe blogger si merge, la mine nu inteleg!

| loreleil23 explică (pentru loreleil23):

Blugul meu era de tip magazin, cu multe poze si cate un rand, doua de text. Oare sa fie aceasta cauza pentru care nu mi-a acceptat cererea?!

| loreleil23 explică:

Ok, am inteles. Blugul meu era de tip magazin, cu multe poze si cate un rand doua de text. Oare sa fie cauza lipsei de text pentru care nu mi-a acceptat cererea?!

| loreleil23 explică:

Eu am produs personale pe care sa le vand, la Ladys sunt inscrisa dar nu mai activez din cauza ca nu am clienti. De aceea a apelat la un blog tip magazin.