| InpaceLasa a întrebat:

Mai sunt in Romania facultati/universitati pentru video editing?

4 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Nu cred ca se face facultate doar pentru asa ceva, dar exista cu siguranta cursuri din care poti invata.
Am invatat singur cu tutoriale de pe net asa la nivel amator ca atat imi trebuie, sunt singur ca un curs bine pus la punct de catre niste profesinisti te poate face profesionist!
Dar atentie cursurile acestea nu sunt neaparat ieftine!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Au fost vreodată că sa mai fie?

| dullcat a răspuns:

Ai cautat mai intai pe internet? Sunt multi oameni care au invatat pe cont propriu si castiga bine din asta.Mult succes!

| InAfaraTiparelor a răspuns:

Exista cursurile de vlogging ale lui Selly. Nu am fost acolo, dar te poti interesa pe site-ul sau.