| anonim_4396 a întrebat:

Merita sa fac specializare pe director de restaurant? Am 18 ani si la 17 am inceput calificarea de chelner dupa m-am specializat pe sef de sala,cursurile sunt acreditate de minister,de profesat nu am profesat in domeniu.Din cate am vazut se cere bacalaureatul, l-am luat cu o medie decenta.
Aveti idee daca se pot face cursuri si de formare pedagogica care ma vor ajuta si mai mult sa lucrez cu persoanele?

3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Din păcate nu sunt asemenea cursuri separate.

| zahase a răspuns:

Ca sa fii director trebuie sa intelegi:
1)experienta
2) sa fii om ( sper sa intelegi)
3) marketing
4) customer services

| Bula a răspuns (pentru zahase):

Cum trebuie sa intelegi EXPERIENTA?