| Atti12 a întrebat:

Merita sa ma duc la Scoala militara de maistri militari a fortelor navale,, Amiral Ion Murgescu"? Care sunt materiile pe care trebuie sa te axezi cel mai mult?

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Da! Merita. Te alegi cu o meserie care-ti poate fi de folos si in viata civila daca dupa expirarea contractului te hotarasti sa nu-l mai prelungesti. Engleza, mate si fizica. Citeste aici: https://bit.ly/3b5cdwS

| Violleta2022 a răspuns:

"merita" doar in masura in care tu iti doresti asta.
Alegerea unei profesii, trebuie sa se faca NUMAI de catre tine si numai daca te vezi praticand acea profesie, urmatorii 40 de ani.