| Mihai_Robert_1997 a întrebat:

Cand de curand mi-am depus Actele,tot necesar la MAPN, pentru Maiestii militari! Am intrebat in ce zona si cand se vor da probele!
Cel de-acolo mi-a zis ca se da la Scoala Militara a Forţelor Navale „Amiral Ion Murgescu,Constanta,si vei primi un telefon/SMS!
Dar eu nu pot Sta pe apa/intr-un picior! Am cautat ceva de probe,dar nimic,stiu ce probe sa dau! Dar nu stiu cand sa le dau! Asa ca daca stiti ceva,va rog lasati un Raspuns, cat mai repede! Multumesc Frumos!

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Suna la CMJ-ul de care aprtii si intreaba. https://dmru.mapn.ro/app/webroot/fileslib/upload/files/Adrese.pdf