| JosePpPp a întrebat:

Meseria de ospatar. ce ziceti?

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Buna meserie, dar sa ai si unde te angaja!

| Eastwood a răspuns:

Da, este o meserie frumoasa, mai iasa cate un ciubuc. Dar si meseria de bucatar este una foarte buna!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

am făcut și eu practică. e o meserie frumoasă, ca oricare alta, atâta timp cât o faci cu plăcere. te ajută și să devii mai sociabil pentru că intri în contact cu multe persoane. singurele dezavantaje ar fi oboseala și faptul că trebuie să suporți unii clienți care sunt mai nesuferiți laughing

| ALEXICAmarketing a răspuns:

Este buna mai ales daca prinzi un restaurant unde lumea este civlizata.
Poti invata multe...se castiga bine...