| anonim_4396 a întrebat:

Meseria de tamplar este usoara sau grea? Se poate invata repede? Este bine platita? Unde o pot invata?

Răspuns Câştigător
| Donsavas a răspuns:

Salut! Tamplaria este o meserie cautata la noi, deci bine platita.
Totul este greu la inceput, dar si posibil. Vei deveni priceput caci indemanarea se ''invata''. Sunt cursuri de calificare profesionala particulare, care iti cer o anumita taxa pe perioada in care inveti si se poate plati si in rate.

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Da, este o meserie banoasa si frumoasa.
Odata inteles conceptul de lucru, nu iti va fi greu sa o faci, dimpotriva, iti va deschide orizonturi sa poti creea tot ce doresti.

| lpavel a răspuns:

NU este grea daca ai putina indemanare si da este banoasa!