| Lightrose_4674 a întrebat:

Mi-am facut cateva insemnari dar nu stiu pe care sa o aleg:
-Facultatea de Drept:Specializarea asistenta manageriala si secretariat
-Stiinte economice:Specializarea economia comertului, turismului si serviciilor
-Stiinte economice:Specializarea management

Ma ajuta cineva?

2 răspunsuri:
| Barbiiie95 a răspuns:

Parerea mea este sa alegi a doua varianta economia comertului, turismului si serviciilor.Dar cred ca este mai bine sa vezi si parerile altor persoane. Sper sa faci o alegere buna si sa nu regreti.Multa bafta.

| AlexandraAl a răspuns:

Buna,aceleasi optiuni mi le-am propus si eulaughing dar intr-un final am ales a 2a varianta.