| BluESchool a întrebat:

Mi-am facut server privat metin2, cum fac acum site pentru serverul meu?

Răspuns Câştigător
| DarkXMihai a răspuns:

Hehe sa ai un server privat de metin nu e chiar asa simplu daca il vrei
serios sa ai playeri etc trebuie sa ai un calc ff bun si un net super bun si in legatura cu site-ul aici iti trebuie niste cunostinte in html http php
nu ai sanse sa joci decat cu prieteni ca le faci cont tu

2 răspunsuri:
| marius7tree a răspuns:

Da si mie registeru big grin

| YaKuZzA a răspuns:

Vb si ala joci doar cu prieteni frate ai u vreun pc cu un terra si noi nu stim?laughing cred ca te strange dresu lasa copiilu in pace sti u ce pc are el? nu e neaparat ma tongue ca frate o sa ai u un lag foarte mare dar n-are nici o trebuie cu playeri care joaca nu te lua dupa prosti tongue marog sa nai pc foarte prost si netu la fel bunicel si e oktongue