| cFlorin a întrebat:

De curand am facut un server privat de Metin2.Totul e ok, ii dau start, serverul ruleaza, am site pentru inregistrat dar cand vreau sa intru in joc imi spune " Server indisponibil ". Care credeti ca e problema?

5 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Poate avea mai multe cauze.Te puteam ajuta daca nu era vorba despre un asemenea joc de rahat.

| casandru a răspuns:

Te pot ajuta eu da mai intai spunem severul.

| JhonnyDiablo a răspuns:

Nu stiu ce sa zic dar cand deschizi server sa imi zici si mie ca intru si eu dar sa nu fie hamachi

| K3nnT2013 a răspuns:

Daca l-ai facut cu ip Trebuie sa adugi ip Daca la facut cu Hamachi trebuie sa faci rate si dupa sa pui ip la mc Funda big grin