| SmarandaangelOAIIOO a întrebat:

Nina Dobrev si Ian Somerhalder sunt impreuna? Nu cred ca Nina e cu Paul.Desi se saruta cu el in serial.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e ca Ian, scrie si in bravogirl :"Am mai spus, sunt singura.Noi suntem prieteni si colegi in acelasi timp si inevitabil petrecem foarte mult timp impreuna.Nu am deocamdata o relatie si ma concentrez pe ceea ce am de facut." dar eu stiu ca a fost cu Paul, pentru ca cu Ian sigur nu.

8 răspunsuri:
| winchesters a răspuns:

Se zvoneste ca ar fi ceva intre ei, de indata ce sunt vazuti impreuna la evenimente.

| DeyutzaDeea a răspuns:

Nina e cu Ian.

| Crinaaaaa a răspuns:

Eu stiu ca nina dorbev si cu ian somerhalder si-au comfirmat relatia de cuplu in 2011... iar in film Elena intr-un final zice ca pe stefan il iubeste dar nu e la fel de indragostita de el cum e si de damon...frumos,nu?

| MissIoana2002 a răspuns:

Nina e cu Ian de un an intreg.Paul e casatorit cu Meredith din TVD.Si oricum Nina si Ian sunt cuplul perfect

| love13 a răspuns:

Nina a fost cu Ian anul trecut parca.Dar nu mai este.Cu Paul nu este.El are prietena happy.

| assi a răspuns:

Nina este cu ian din 2010! Iar paul este casatorit cu torrey devitto (doctorita meredith din sezonul 3)

| Loreen2001 a răspuns:

A fost impreuna cu Ian, insa anul trecut s-au despartitsad

| Dotz a răspuns:

a spus in bravo din 21 iunie cas impreuna si public in realitate. pana atunci nu era public doar se credea ca sunt impreuna!:d