| anonim_4396 a întrebat:

Nu am reusit sa citesc raspunsurile la intrebarea mea legata de multumirile catre cei care mi-au raspuns (la intrebarea cu alegerea facultatii) pentru ca cineva care nu a avut ce face mi-a raportat-o cu caracter irelevant. Deci cum spuneam vreau sa va multumesc pentru pareri si m-am hotarat sa ma duc la informatica. Va rog nu mai raportati aiurea!

2 răspunsuri:
| EUSIATIT a răspuns:

Trebuie sa te obisnuiesti cu asa ceva. nu esti singura la care se intimpla. asta estemergi unde crezi ca ai aptitudini si bafta

| felics92 a răspuns:

Informatica presupune (in mod fundamental) ca te ai bine cu matematica. Banuiesc ca vrei informatica de la Universitate nu variantele aparute dupa 'revolutie'...