| Barbidu a întrebat:

Vreau sa ma inscriu la Colegiul Militar "Mihai Viteazul" din Alba Iulia, dar inca nu sunt foarte sigur. As dori niste informatii exacte de la cat mai multi care sunt in acel liceu, sa aflu ce viata au acolo. Mai am doar cateva zile ca sa pot decide. Multumesc.

Răspuns Câştigător
| NelsonM a răspuns:

Nu recomand nu o sa ai timp liber deloc daca ai prieteni si vrei sa ai viata sociala stai la un liceu normal.

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Eu zic sa-ti traiesti tineretea si sa dai la academie dupa liceu. Eu am facut armata 30 de ani si stiu ce inseamna. Nu-mi pare rau ca am facut armata ci, din contra, ma bucur ca am facut un liceu civil si acum as lua-o de la capat daca as mai fi tanar.