| Ally a întrebat:

Numa 2 fete mi-au raspuns la intrebarea de aseara puteti sa dati la urmatoarele pagini de intrebari recente si sa raspundeti mai multi la intrebarea lui sweety_girl e urgent!

Răspuns Câştigător
| bruno9432 a răspuns:

Majoritatea agentiilor de la noi iti iau banii pe cursuri, pe poze si pe multe alte prostii dar nu te promoveaza si nu iti gasesc job-uri pentru ca nu ii intereseaza... mereu vin fete dispuse sa plateasca iar ei promit mari cariere in modeling...
pe www.modellingromania.ro gasesti aproape toate agentiile din tara si chiar niste sfaturi cum sa te feresti de tzepe.

2 răspunsuri:
| alexdop21 a răspuns:

Daca te referi la ceea cu modelingul, mai bine axeaza-te deocamdata pe scoala si apoi pe modeling, zic eu

| cristeaflaviurafael a răspuns:

Da iti era lene sa o mai scrii odata...si in plus ai zis ca era urgent