| Adry a întrebat:

O persoana se poate inscrie pentru probe la politie, armata si jandarmerie in acelasi an?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Da, cu condiţia să nu se suprapună examenele şi dacă reuşeşti la două din trei trebuie să te hotărăşti la care vrei să faci carieră.
Multă baftă.
Pa, pa.

1 răspuns:
| EUSIATIT a răspuns:

Examenele la scoala de pol si cea de la dragasani de jandarmi se dau in acelasi timp. greu de sp ca vei prinde 2 iepuri .si probele scrise se dau la fel in aceeasi zi .asa ca .hotaraste te