| BUBULINA a întrebat:

Oare ce salariu are ministrul finantelor?thinking

6 răspunsuri:
| anad a răspuns:

Afli pe google la Ministerul Finantelor declaratia lui de avere unde scrie si salariul.

| Razvan a răspuns:

Cu multe zerori asta e clar.Si nu in lei.Si nici in dolarilaughing

| antonia09 a răspuns:

Conform noii legi a salarizarii ministrii nu pot aveamai mult de 14 salarii medii pe economie.

| User a răspuns:

De ce intrebi? Nu ti-a mers afacerea cu @yinyang?thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce conteaza, salariu ala e doar maruntis sa-si ia tigarihee hee

| drg1994 a răspuns:

Hmmmmm nu stiu sigur da il are ca iti dai seama are de vreo 40 milioane in functie de ce sunt! mi-a facut placere sa te ajut pup