| numesiprenume0 a întrebat:

Oficial: absolventii de postliceale NU mai dau examenul de certificare. Notele se echivaleaza, proiectul il sustin online.
Absolventii invatamantului postliceal nu mai sustin in acest an examenul de certificare. Proba practica, dar si cea scrisa, se echivaleaza cu mediile din anii de studiu, prevede un Ordin de Ministru publicat deja in Monitorul Oficial.
Cine imi poate spune cum se va desfasura sustinerea online a proiectului? Ofer funda!

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

"cum se va desfasura sustinerea online " te prezinți frumos, zici ce ai ales, de ce, zici cum ai făcut, detalii, bla-bla-bla. Calm și răspicat!