| Catalin77945 a întrebat:

Ok deci am dat la o facultate, nu mi s-a verificat dosarul dupa,am vb cu tipa aia de la secretariat si a vorbit cu comisia si dupa am fost sunat sa ma duc sa ma inmatriculez si sa aduc si diploma de bac, suna cam ciudat, dar inmatriculat inseamna admis nu?

Răspuns Câştigător
| Wr3nch a răspuns:

Da, dar e termnul oficial pentru acceptarea legala ca student.

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Mergi cum tiau zis si termini inscrierea

| sierra1 a răspuns:

Inmatriculat vei fi după ce te iau ei in evidență cu toate actele in regulă. Incă nu le-ai dat diploma de bac.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Fără să vadă că ai bac, nu te înmatriculează.