| anonim_4396 a întrebat:

Bună. Am plecat cu gândul să-mi retrag "dosarul" de la facultate acum câteva zile, am vorbit la secretariat, am ajuns acolo, iar la câteva minute apare un băiat care-mi aduce diploma de bacalaureat și m-a pus sa scriu pe dosar "am primit diploma in original".
Dosarul a rămas la ei, iar eu am primit decât diploma, întrebarea mea e, nu trebuia sa primesc și restul dosarului? (Foaie matricolă, adeverința bacalureat etc)

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Trebuie sa primesti toate actele depuse in original, asa cum ai primit si diploma de bacalaureat.
Adeverinta privind bacalaureatul nu te mai intereseaza, aceea a fost valabila doar pana ai primit diploma de bacalaureat.