| anonim_4396 a întrebat:

Pauza!

Vine bacul imediat, si trebuie sa mai studiez,(stau prea mult timp aici) la mate si la celalalte materii, deci voi lua o pauza de o luna, doua.
Va urez spor la raspunsuri, si la ajutor. da chiar : spor la ajutor
bye bye!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Clau-MULTA, MULTA MULTA BAFTA! sa nu ne faci de rusine, avem incredere in tine! iti tinem pumnii, ai grija de tine si pune burta pe carte!

18 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

Pa. bafta la bac! Ne auzim dupa.

mira
| mira a răspuns:

Succes si note mari. Mira

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Multa bafta la bac, mai vorbim dupa...

| elena a răspuns:

"clau7878" am crezut ca astepti bacul sa treci Dunarea, "(stau prea mult timp aici)", 10 minute pe zi este o pauza de studiu, eu te astept...bye bye!

| MisterKat a răspuns:

Mult Succes la Bac! Sa-l iei cu 10! Si sa faci ce ti-o placea dupa ce dai Bac-ul, ce facultate doresti tu sa faci! happy Seara Faina! Succes!

| anonim a răspuns:

Cu siguranta ca stai cam mult pe acest site.ar fi mai util sa incepi de pe acum sa citesti la mate.laughingpoate te gandesti si nici nu mai intri.laughing rolling on the floor

| anonim a răspuns:

Si sa nu uit, succes!winking

| Beatrice_6624 a răspuns:

Bafta, bafta, bafta.

| ilie a răspuns:

Clauuuu? multumesc pentru raspunsurile tale, primeste te rog si urarile mele de mult, mult...succes ma voi numara printre cei care se gandesc cu drag la tine o paza fructuasa. pe curand. te asteptam.

| cotzobel a răspuns:

Bafta multa Clau, spor la invatat si sa nu fii stresat.

| moonY a răspuns:

Bafta la bac!

| ramona22 a răspuns:

Pa, sal ei cu nota 10 sau 11

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Lectura constructiva, bafta la bac good luck good luck

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Va multumesc tuturor, daca s ar putea desemna mai multi castigatori v-as desemna pe toti
fiindca toti sunteti castigatorii, sunteti o familie care creste pe zi ce trece, si se ajuta reciproc...
ne auzim in iulie. pa!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Are dreptate doamna Elena, 10 minute pe zi pot fi considerate o pauza de studiu, deci i-am here.

| AllenTJ a răspuns:

Idem! laughing

| bibitza a răspuns:

Sa invetzi si s imi spui si mie... ca si eu am bacu' dar nu renunt TPU big grinbig grinbig grin

| bibitza a răspuns:

App SUCCES... :* stiu ca ai nevoiewinking