| divaioana a întrebat:

Pe cat incepem sc marti sau miercuri?
vreau raspuns sigur!

Răspuns Câştigător
| SabinaRsT a răspuns:

Miercuri! a anuntat ministerul la televizor. Mi-au spus si cativa profesori!

29 răspunsuri:
| DonAnonymius a răspuns:

Din câte am auzit la radio, miercuri.

| SomethingNew a răspuns:

Miercuri.:d

| Iheartshoes a răspuns:

Miercuri sigur!

| TeoPT a răspuns:

Miercuri.
Baftă

| yuyubarbie19 a răspuns:

Depinde de profesori sau diriginti.Scoala incepe marti (din cauza ministrului) dar specific ca depinde si de diriginte si profesori...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici eu nu stiu sigur...
Cred ca miercuri...

| MiHaI a răspuns:

Miercuri!

| 5SOS a răspuns:

Miercuri! Yeyyyy! E perfect!

| Eyezonfire a răspuns:

Miercuri.

| Lory_1630 a răspuns:

Miercuri

| ZeDe a răspuns:

Miercuri

Răspuns utilizator avertizat
| flaby a răspuns:

Pai ar fi trebuit sa mergem marti dar sa mai amanat cu o zi deci miercuri (fundita happy )

| flaby a răspuns:

Scoala incepe miercuri peste 3 ani laughing

| FlaviaLove a răspuns:

Eu stiu ca marti asa ne-a spus dirigintahappy

| buburuza2 a răspuns:

Scoala incepe miercuri happy am auzit la TV si la Biserica mi-a zis parintele care e prof. de Religie:* >fundda

| AlexAndrei99 a răspuns:

Marti 26

| andreea95 a răspuns:

Miercuriwinking

| cQsm1N a răspuns:

Pe miercuri

| Eduardx_1313 a răspuns:

Miercuri ca boss de la invatamant o zis asta. miercuri... funditahee hee

| Idu a răspuns:

Miercuri...sadtongue

| nilak a răspuns:

Miercuri
big grin

| rena99 a răspuns:

Miercuri se incepe scoala. Luni si marti sunt zile de vacanta s-a anuntat la stiri.

| placintica a răspuns:

Miercuri~! stiu sigur de la stiribig grin... funda?batting eyelashes

| raducosmin a răspuns:

Miercuri a zis ieri domn ministru in mass media...

| michaela_9265 a răspuns:

Miercuri!

| nuspunanonim a răspuns:

Miercuri, dar sa sty ca unii s-ar putea sa recupereze sambata!
sper ca te-am ajutat...

| h0pa a răspuns:

Potrivit unui ordin emis de Ministrerul Educaţiei. vacanţa de Paşti a elevilor se prelungeşte cu o zi şi va dura până la 26 aprilie elevii urmand să se prezinte la cursuri miercuri, 27 aprilie.
Reprezentanţii ministerului au motivat prelungirea vacanţei prin "concomitenţa Sărbătorilor Pascale în lumea creştină şi de faptul că, în săptămâna de vacanţă care a premers Sfintelor Paşti, un număr mare de elevi a fost angrenat în olimpiadele şcolare pe discipline".
Recuperarea materiei aferente zilei de 26 aprilie se va realiza în mod intensiv, începând cu 27 aprilie şi până la finalul semestrului.

Sursa: jurnalul.ro