| KamyKaze666 a întrebat:

Cand incepem scola?
(normal incepem marti si FNi a zis ca incepem miercuri? nu sunt sigur de asta )

Răspuns Câştigător
| benid a răspuns:

Problema e foarte simpla. marti stai acasa si daca iti pun absente tragi la imprimanta http://www.edu.ro/index.php/pressrel/15131 si duci ca scutire

13 răspunsuri:
| ZEU93 a răspuns:

Miercuri happy

| sabilopod a răspuns:

Yep. fiindca noi copiii care ne-am spetit la olimpiade mai primim o zi pe care o meritam iar voi ar trebui sa mergeti de marti la scoala da ce sa-i facem nu puteti sa va duceti singuri la scoala. asa ca primiti pe spatele nostru si pe noptile in care nu dormeam, ci invatam inca o zi de vacanta. use it wisely.

| ExTaZy a răspuns:

Miercuri !

| Katomi a răspuns:

Marti din pacate crying(

| Katomi a răspuns:

Miercuri.scz happy

| Miree a răspuns:

Miercuri se incepe scoalawinking

| Laurentiuuu a răspuns:

FNI? Fondul National Investitii?

| teodoryo a răspuns:

Miercuri ba.ne mai dau o zii

| ovishadow a răspuns:

Miercuri incepe scoala.Iti spun sigur pe mine ma anuntat doriginta. Fundita pls big grin

| PukkyyyPu a răspuns:

Miercuribig grin fundita?

| bya1997 a răspuns:

Scoala incepe miercuri

| michaela_9265 a răspuns:

Miercuri

| Sweety_5588 a răspuns:

Scoala o incepem miercuri. Sunt absolut sigur de asta! big grin