| givemeareason a întrebat:

Pe ce site pot gasi posturi de istorie libere pentru mehedinti, caras-severin sau dolj?

am nevoie de cateva linkuri cu posturi libere pentru profesor de istorie pentru ca o prietena de-a mea vrea sa devina profesor de istorie.

2 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Http://titularizare.edu.ro/2012/
Aici poti gasi toate posturile scoase anul asta la concurs.

| MihaelaDart a răspuns:

Pe langa internet e bine sa se prezinte la inspectoratul scolar din orasul in care este pentru a vedea lista cu scolile ce au scoase posturi libere si nu numai dupa ce sustine examenul de titularizare cu nota luata va fi repartizata.