| Radandam a întrebat:

Sunt mai multe posturi libere pentru profesor de istorie sau pentru profesor de geografie?
Aveți idee? Și dacă ei nota mica în titularizare tot poți găsi o școală sa predai? Păreri?

6 răspunsuri:
| corolav a răspuns:

Și dacă „ iei" ( și nu „ ei) este corect.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt putine posturi si te titularizezi destul de greu, ai sanse mari sa iei in fiecare an note mari la titularizare si sa predai tot pe la tara

| Radandam explică (pentru anonim_4396):

Aa, deci dacă sa zicem ca îți iese un 5 la titularizare nu apuci loc nici la țară?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Radandam):

Cu 5 nici nu iei titularizarea, doar ramai suplinitor (daca n-au mai schimbat astia legea intre timp)

| Radandam explică (pentru anonim_4396):

Pai suplinitor zic, ca titularizarea oricum nu o iei niciodatălaughing)

| anonim_4396 a răspuns (pentru Radandam):

Daca prinzi locuri libere poate bafta in facut naveta zilnic intre sate