| Mihaimih234 a întrebat:

Pentru a fi admis în poliție,la fișa medicală când ești verificat, daca candidatul are hemoroizi, este respins sau nu prezintă o importanță acest lucru?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Respins, fiindca este o problema care produce sangerare ...deci are foarte mare importanta si pana nu este rezolvata nu poti primi unde verde.

| Wr3nch a răspuns:

Nu contează. Oricum le pasa de sanatate doar pana treci probele ca unii polisti lasa groapa daca se impiedica.

| ReddY25 a răspuns:

laughing nu cred ca îl controlează careva

| catalin09023 a răspuns:

Nu esti verificat la hemoroizi. Nu apare in barem problema.
Ps. Am trecut p acolowinking aceeasi problema =)