| octa2021 a întrebat:

Pentru cei care lucreaza la Tazz food, cat se castiga part-time?
Dupa ce platiti toate taxele.

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| LordCristobal a răspuns:

Salut!
Eu am lucrat in perioada februarie-aprilie 2022 la Tazz in Brasov pe bicla full time si castigam 18-20 milioane pe luna. Aveam un comision de 9 la suta dar lucram fara contract.
Daca lucram part-time cred ca as fi facut intre opt ai zece milioane pe luna.
Dar sa stii ca nu tot timpul a fost lapte si miere.
Erau unele zile in care nu primeam comenzi deloc sau mai primeam comenzi foarte mici(de 12-13 lei).
Ca si experienta mi-a placut foarte mult dar nu as mai face asta pentru ca nu prea e rentabil din multe puncte de vedere.(financiar mai ales).