| anonim_4396 a întrebat:

Știe cineva cam cât ai putea câștiga aproximativ într-un an la Glovo full time / part time?
( Exceptând ciubucurile și taxele la stat )

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pe un program de 8 ore pe zi, 5 zile pe sapt faci la Glovo intre 3-4.000 luna. Daca bagi 10 ore pe zi si 7 zile poti scoate si dublu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vreau si eu sa stiu

| Feitan a răspuns:

Nu stiu exact cum sta treaba la glovo, dar la Tazz se plateste ba pe comanda ba pe ora (23 lei/ora). In general faci la full time ~4000 lei/luna. Daca te intereseaza imi poti lasa mesaj.