| dania2698 a întrebat:

Pentru cei din Drobeta.Turnu.Severin : Unde se mai pot lua cursuri de dans in afar' de Palatul Copiilor? Multumesc Anticipat!

9 răspunsuri:
| manndarina a răspuns:

Sunt de langa Sev... si nu cred ca poti lua cursuri altundeva sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista o firma particulara DIVA-DANCE.Relatii la tel. 0726523563

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La diva dance

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt la:
-casa tineretului
-palatul copiilor
- langa politie ( colt cu Smardan )

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Diva dance

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La amadeus, pe sincai, la diva dans, coregrafi florin si ludmila giura

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Diva dance este pentru cei care se casatorec laughing cel mai bine poti merge la teatruwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Va inselati.la palatul teodor costescu se tin cursuri de dans(dansuri de societate, balet, dans modern)

| Vee a răspuns:

Si eu sunt de langa si nu cred... ca mai sunt si alte locuri sad