| mihaelasilvia87 a întrebat:

Pentru cei din Galati. vreau sa dau anul viitor admitere la medicina si caut un profesor de biologie pentru meditatii.recomandati-mi un profesor bun va rog!

1 răspuns:
| mariusice a răspuns:

Mai bine te sfatuiesc sa cauti un atlas al corpului uman si sa te uiti la filme despre corpul uman sa intelegi mai multe SFAT scrie pe o foaie toate cuvintele care nu le intelegi din anatomie si le citesti de mai multe ori pana le poti memora. daca vrei t pot ajuta cat decat dar trebuie sa vrei sa inveti, imi trmiti mesaj daca vrei